Vaizdo stebėjimo sistemos

Vaizdo stebėjimo sistemos

Vaizdo stebėjimo sistema gali turėti ne vieną tikslą ir atlikti ne vieną funkciją nuo Jūsų turto apsaugos iki darbo proceso kontrolės. Padėsim parinkti Jums tinkamą sprendimą kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikį. Jums nereikės sukti galvos ką reiškia įmantrūs terminai, viską paaiškinsime paprastai ir suprantamai kiekvienam.

Reikia tik patarimo? O gal išsamios konsultacijos ar produkto pristatymo? Nedvejodami kreipkitės !

Stebėkit namų vaizdą.

Valdymas ir stebėjimas – itin paprastas net tuomet, kai jūs esate toli nuo namų. Išmaniuoju telefonu arba nešiojamu/stacionariu kompiuteriu Jūs galite prisijungti prie norimos kameros namie, tereikia turėti internetą ir įsirašyti nesudėtingą programėlę

Dirbam su aukščiausia kokybe atitinkančių gamintoju HIKVISION.

Suteikiama 3 metų garantija.

 

HIKVISION yra didžiausi pasaulyje vaizdo stebėjimo sprendimų bei įrangos gamintojai. Įmonė projektuoja bei gamina platų inovatyvių vaizdo stebėjimo, įrašymo ir apdorojimo įrenginių, programinių paketų asortimentą. Nuo savo veiklos pradžios 2001 m. HIKVISION greitai užėmė pirmaujančią vietą pasaulinėje apsaugos industrijos rinkoje.

Startavę kaip 28 žmonių komanda, šiuo metu HIKVISION veikia kartu su daugiau nei 13000 darbuotojų, iš jų – apie 2900 inžinierių. Pasaulyje HIKVISION  yra įkūrę 12 regioninių skyrių, o produkciją sėkmingai platina apie 30 000 partnerių daugelyje šalių, taip užtikrinant tvirtą ryšį su klientais ir greitą bei kokybišką platinamos produkcijos aptarnavimą.

Nemokama konsultacija.
Tel. 8 636 66026
El. Paštas. grifus@grifus.lt