Apsaugos sistemos

Apsaugos sistemos

Montuojame aukštos kokybės ir įvairaus sudėtingumo apsaugos sistemas Jūsų namams, verslui.

Suprojektuosime efektingiausią apsaugos sistemą  pagal Jūsų poreikius, supažindinsime su naujausiais apsaugos sistemų sprendimais. Suteiksime visą informaciją apie montuojamą įrangą. Atliksime visus montavimo darbus, paruošime įrangą naudojimui.

Suteiksime garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Nemokamas konsultacijas.

Patalpų apsaugos signalizacija.

Patalpų apsaugos signalizacijos paskirtis – informuoti apie neteisėtą patekimą į Jūsų saugomas patalpas. Nedidelių patalpų ar privačių namų priešgaisrinė signalizacija montuojama kartu su apsaugos signalizacija, taip gauname signalus tiek įsilaužimo, tiek gaisro atvejais.

Apsaugos sistema gali būti:

  • Vietinė-garsinė.
  • GSM – praneša apie suveikimus į mobilųjį telefoną.
  • Pajungta į saugos tarnybos pultą.

GSM apsaugos sistema mobiliosios programėlės pagalba galėsite išjungti ir įjungti, stebėti, apsaugos sistemos įvykius, namų temperatūrą. Galėsite valdyti vartų automatiką, pakelti ir nuleisti lauko žaliuzes, kiemo apšvietimą.

Teritorijos apsauga.

Tai itin veiksmingas būdas apsaugoti didesnes aptvertas teritorijas ir privačias valdas. Sumontuojame specialiai tam pritaikyta įrangą. Perimetro apsaugos davikliai, pagaminti pagal naujausias šiuolaikines technologijas, yra pritaikyti net atšiauriausioms lauko sąlygoms, tad Jūsų objektas bus apsaugotas visą parą, visus metų laikus. 

Infraraudonųjų spindulių (IR) barjerai

Infraraudonųjų spindulių (IR) barjerai – tai komplektas sudarytas iš imtuvo ir siųstuvo, tarp kurių yra IR spindulys. Pavojaus signalas generuojamas, kertant ar uždengus šį spindulį.

MIKROBANGŲ BARJERAI

Mikrobangų barjerai – tai aukštesnio saugumo lygio įranga. Komplektas paprastai sudarytas iš siųstuvo ir imtuvo, tarp kurių skleidžiamos elipsės formos bangos, dėl to įsibrovėliui nepavyks nei perlipti, nei pralįsti pro saugomą kraštinę, nesukėlus pavojaus signalo.

  •                

  • Vienos pozicijos detektorius

Mikrobangų vienos pozicijos jutikliai skirti apsaugoti atskirus perimetro sektorius, kur sudėtinga ar neįmanoma naudoti dviejų pozicijų jutiklių, pavyzdžiui, akligatviuose, pelkynuose, daubose, perėjimuose virš tvoros, sandėliavimo vietose, tuneliuose, praėjimuose, viadukuose ir t. t.

  • Tvorų perimetro apsauga jautriu kabeliu

Kabelis specialiu būdu tvirtinamas ant tvoros. Jutiklis yra visiškai pasyvus. Sistema turi keturias zonas (jutiklio įėjimus). Kiekvienoje zonoje yra prie tvoros pritvirtintas jautrus elementas, kuris sujungiamas su signalo apdorojimo panele. Įsibrovėlis bando perlipti per tvorą ir ją keliose vietose deformuoja. Deformacija ir/ar vibracija persiduoda į jautraus elemento tvirtinimo mazgus. Per tvirtinimo mazgus deformacija ir/ar vibracija nuo tvoros persiduoda į jautrųjį elementą. Procesorius aptinka jautraus elemento deformaciją ir/ar vibracija. Jutiklis aktyvuoja pavojaus signalą, jei gautų elektros iškrovų skaičius viršija normą.

Tvorų tipai: plonas suvirintas tinklas, viela su ašmenėmis, kaustytos geležies tvora, tvora iš sijų, spygliuota viela, gofruoto metalo tvora, medinė tvora, plytinė tvora, spiralinės vielos tvora, betoninė tvora ir kitos.
                                  
Nemokama konsultacija.
Tel. 8 636 66026
El. Paštas. grifus@grifus.lt